خانه

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. یک تولید کننده است که در سال 2007 تاسیس شده و در شهر zhongshan واقع شده است.مندر بازار لامپ های ال ای دی، ما کارخانه های بسیار بزرگی داریم، به عنوان یک شرکت در حال رشد سریع که تولید و بازاریابی روشنایی LED را ادغام می کند.ما یک مجموعه تحقیق و توسعه، تولید و فروش در یکی از شرکت های تولیدی هستیم.

بر اساس اصل اول کیفیت، اعتماد و برد-برد، ما بر ارزش برای مشتریان متمرکز هستیم.ما در فناوری ساخت چراغ های صرفه جویی در انرژی و لامپ های LED تخصص داریم که طیف گسترده ای از محصولات از جمله لامپ های صرفه جویی در انرژی، چراغ های صرفه جویی در انرژی نیمه مارپیچ، لامپ های صرفه جویی در انرژی کامل مارپیچ، روشنایی نیلوفر آبی را پوشش می دهد.لامپ LED، چراغ ذرت LED، روشنایی نقطه ای LED، لامپ شمع ال ای دی، چراغ پنل LED، لوله LED T5/T8، چراغ پایین LED و غیره. کلیه فرآیندهای ساخت، از طراحی، سفارش، ساخت، آزمایش تا حمل و نقل با مراقبت از کارکنان مابا خطوط تولید مجزا برای سفارش‌های کوچک و بزرگ، می‌توانیم با وجود حجم سفارش، به‌طور انعطاف‌پذیر سفارش‌ها را تولید کنیم.ما همچنین مواد اولیه همه محصولات را تامین می کنیم.ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای داریم و این بخش محصولات جدید را به طور مداوم توسعه داده است.

با ظرفیت کامل تحقیق، ساخت و فروش لوازم روشنایی.ما با استفاده از مواد اولیه ضروری و همراه با تکنولوژی بالا، لامپ هایی را به شما پیشنهاد می کنیم که دارای لومن بالا، رنگ بندی خوب، اثربخشی برق و طول عمر بالا هستند.لامپ های قابل اعتماد را می توان در محدوده وسیعی از سایت ها در خارج از منزل و داخل ساختمان با آینده ای روشن از نظر اهمیت سازگار با محیط زیست استفاده کرد.

مساحت شرکت ما 8000 متر مربع است و بیش از 150 کارمند دارد.شرکت ما به طور کامل مجهز است و هر محصول توسط پنج فرآیند اندازه گیری محصول در طول کل مراحل تولید آزمایش می شود.بر اساس خطوط تولید نیمه اتوماتیک و مجموعه ای از تجهیزات فرآیند، تولید ماهانه ما به 800000 قطعه می رسد که تحویل سریع را برای مشتریان ما تضمین می کند.با کیفیت عالی و قیمت مناسب، محصولات ما به خوبی در آمریکای جنوبی، آسیای جنوب شرقی و اروپای شرقی به فروش می رسند.

صمیمانه از الزامات OEM و ODM استقبال می کنیم.ما تلاش خواهیم کرد تا محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهیم.همه مشتریان با حسن نیت از شرکت ما بازدید می کنند.بهترین راه حل برای کسب و کار شما با تمام وجود ارائه خواهد شد.ما با جدی ترین نگرش برای توسعه کسب و کار پر زرق و برق به طور کامل با شما همکاری خواهیم کرد.
چین Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت 0
چین Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت 1

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. یک تولید کننده است که در سال 2007 تاسیس شده و در شهر zhongshan واقع شده است.ما یک مجموعه تحقیق و توسعه، تولید و فروش در یکی از شرکت های تولیدی هستیم.بر اساس اصل اول کیفیت، اعتماد و برد-برد، ما بر ارزش برای مشتریان متمرکز هستیم.ما در تولید لامپ LED، لوله LED T8 و T5، نور پانل LED و نور صرفه جویی در انرژی و غیره تخصص داریم.
چین Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : شوانگ یون

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 15000000-20000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. گواهینامه ها چین Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. گواهینامه ها